שיש קיסר

מטבח מעוצב משדרג באופן משמעותי כל בית. עם שיש קיסר אפשר ליצור בדיוק את המראה הרצוי, בלי להתפשר. השיש הפופולרי מתאפיין גם בעמידות גבוהה, ולכן מספק נחת רבה לטווח ארוך מאוד – ובפרט אם מפקידים את מלאכת הייצור וההתקנה בידיים המיומנות והמנוסות של אנשי שיש ביאליק

היתרונות של שיש קיסר

המרכיב העיקרי בשיש קיסר הוא קוורץ, אחד מהחומרים היותר החזקים שישנם כיום. בהתאם היתרון הראשון שהופך את הסוג הזה של השיש לאחת האופציות היותר נמכרות בארץ הוא העמידות שלו. כשקונים מטבח חדש, או כשמשדרגים מטבח קיים, באופן טבעי השאיפה היא להבטיח משטח עבודה או דלפק שימלאו את ייעודם במשך שנים רבות. הקוורץ שבבסיס השיש הופך אותו לעמיד בפני סדקים, קילופים, כתמים וכו'. בפרט כך הדבר אם מקפידים על התקנה נכונה ועל תחזוקה בהתאם להנחיות (בעיקר שימוש בחומרי ניקיון שמתאימים לסוג זה של שיש, והימנעות מהנחת סירים חמים ישירות עליו).

יתרון נוסף של הקוורץ, ולכן גם של שיש קיסר, הוא אפשרויות העיבוד הכמעט אינסופיות שלו. בזכות איכות זו, ניתן להגיע לצורה המבוקשת, עם הגימור המתאים, בגוון הנכון ועם המרקם המושלם. אנשי מקצוע שיודעים איך לעבוד עם שיש איכותי זה יכולים לייצר ממנו משטחי עבודה מרשימים במיוחד, דלפקים בהזמנה אישית ובאופן כללי מטבח שנראה בדיוק כפי שאתם רוצים, בלי פער בין חלום למציאות.

עוד יתרון ייחודי בהיבט האסתטי הוא האפשרות להתקין כיור תואם למשטח העבודה, וכך ליצור הרמוניה נעימה לעין.

יתרון רביעי שכדאי לקחת בחשבון הוא האפשרות לספק את התוצר הסופי תוך זמן קצר יחסית, כולל בהזמנות בהתאמה אישית. כאן נכנסות לתמונה גם היכולות המקצועיות הגבוהות של אנשי שיש ביאליק, שצברו ניסיון רחב היקף בעבודה עם שיש קיסר.

המאפיינים הבולטים של השיש

עוד לפני הבחירה בדגם של שיש קיסר שמתאים באופן מושלם לצרכים הספציפיים שלכם, כדאי להכיר עוד מספר מאפיינים בולטים של חומר גלם משובח זה:

ניקוי השיש

ברוב המקרים ניתן לנקות שיש קיסר עם מטלית רכה ולחה. במידת הצורך אפשר להיעזר בחומרי ניקוי ייעודיים – למשל אסטוניש של יעקובי – אבל רק בתנאי שמנסים אותם קודם בפינה נסתרת. חומרי ניקוי חזקים עלולים להיות מזיקים, ולכן מסירי שומנים אינם מומלצים לניקוי סוג זה של שיש. במידת הצורך ניתן לגרד לכלוך עיקש עם משטח מפלסטיק.

מחיר שיש קיסר

טווח המחירים של שיש קיסר הוא 800-2,500 ש"ח למטר, כך שניתן למצוא אופציה מוצלחת בכל מסגרת תקציב. הגורמים המשפיעים על עלות השיש הם הדגם הנבחר, ממדי משטח העבודה או הדלפק, תכנון המטבח (ככל שניתן לנצל את לוח השיש בלי שאריות, כך העלות תהיה נמוכה יותר), העובי הרצוי, אפשרויות העלאת הלוח (כלומר האם נדרש מנוף) ועוד.

הצעות המחיר של שיש ביאליק כוללות מדידה מדויקת, התקנה מוקפדת ויצירת מקום מתאים לכיריים ולכיור. באופן טבעי הצעת מחיר מדויקת ניתנת רק לאחר המדידה והבנת הצורך הספציפי אצלכם במטבח.

אחריות

האחריות היא למעשה של חברת אבן קיסר, כך שאתם מכוסים באופן מושלם. חשוב להדגיש כי האחריות המקיפה תקפה רק בתנאי שהשיש הותקן ע"י חברה מורשה – עם שיש ביאליק מובטחת לכם גם התקנה מקצועית וגם אחריות מלאה.

בודק...