סילסטון

94% קוורץ טבעי, סטריליות מוחלטת, האיכות המוכחת של קוסנטינו, אחת החברות המובילות בעולם המשטחים למטבחים ולחדרי רחצה, ומראה חלק ומרשים – אין פלא שסיליסטון (Silestone) הוא מוצר נחשב ונחשק. גם הבית שלכם יכול להשתדרג באופן משמעותי בזכות המותג היוקרתי, ובמיוחד כשגם שיש ביאליק בתמונה

היתרונות של סיליסטון

סיליסטון הוא מותג של החברה הספרדית האיכותית Cosentino. הוא פותח כבר בסוף המאה ה-20, ומאז הספיק לרכוש אינספור מעריצים בכל רחבי העולם. המרכיב העיקרי בסיליסטון הוא כאמור קוורץ – מינרל נפוץ מאוד בקרום כדור הארץ (השני בשכיחותו) וכזה שניתן לייצר אותו גם באופן מלאכותי. בכל מקרה מדובר בחומר בעל חוסן פנימי, ובזכות העובדה ששיעור הקוורץ בתוצר הסופי הוא כאמור 94% (!) התוצאה היא משטחים חזקים במיוחד.

היתרון הבולט השני של חומר הגלם הוא היותו אנטי בקטריאלי, בזכות צפיפות החומר שלא מאפשרת נוכחות של חיידקים על משטח העבודה. בהתאם משתמשים בו במטבחים מוסדיים בבתי מלון, בתי חולים, מסעדות ועוד מקומות שבהם הפעילות האינטנסיבית והדרישות המחמירות של רשויות הבריאות ושל הלקוחות מחייבים סטריליות מרבית. גם במעבדות בתחומים שונים משתמשים במשטחי סיליסטון – הוכחה נוספת לכדאיות התקנתם במטבחים וגם בחדרי רחצה.

היתרון השלישי הוא העמידות בפני שריטות וכמו כן השחיקה לאורך זמן מועטה. היתרון האחרון אבל בהחלט לא פחות משמעותי הוא האסתטיות של המשטחים. חברת קוסנטינו ידועה במידת ההקפדה הרבה שלה על ייצור משטחים מרהיבי עין, ואת המותג הספציפי זה ניתן למצוא ביותר מ-50 דגמים. שפע האפשרויות מבטיח התאמה אופטימלית של המרקם והגוונים לכל מטבח או חדר רחצה ספציפיים, כשבכל מקרה המראה הבוהק מקנה לחלל כולו חזות מרשימה ויוקרתית.

המאפיינים החשובים של שיש סיליסטון

על-מנת להפיק מקסימום תועלת מהסיליסטון, חשוב לוודא שגם הייצור של המשטח הספציפי עבור המטבח או חדר הרחצה שלכם יתבצע באופן מוקפד במיוחד. דגש מהותי אחר הוא ההתקנה, שחייבת להיות מדויקת. בנוסף כדאי להבין איך שומרים על המשטח לאורך זמן רב, כיצד נקבע המחיר שלו ולמה מובטח לכם ראש שקט לגמרי.

הגנה על המשטח

הבסיס לנחת לטווח ארוך הוא התקנה שמבוצעת ע"י אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב – אנשי שיש ביאליק אמונים על התקנות סיליסטון גם במקומות שמתאפיינים באילוצים תכנוניים מורכבים, ועוד קודם לכן יתבצע תכנון אופטימלי שנשען גם הוא על ניסיון של שנים רבות בתחום.

המרכיב השני הוא תחזוקה נאותה. בהקשר זה חשוב לדעת שהסיליסטון עמיד להפליא בפני חבטות, שריטות, לחץ ואפילו חומרי ניקוי עוצמתיים – אבל הוא כן רגיש לחום. בהתאם אסור להניח ישירות על משטח העבודה במטבח סירים לוהטים, מחבתות, תבניות חמות וכו'. גם חשיפה מרובה לשמש ישירה לא מיטיבה עם הסיליסטון ולכן אם המיקום של משטח העבודה אצלכם במטבח הוא כזה שחושף אותו לשמש, חובה להשתמש באמצעי הגנה (למשל וילונות) או לבחור סוג אחר של חומר גלם.

מחיר

מחיר משטח סיליסטון נע בין 800 ש"ח למטר לבין 1,500 ש"ח למטר. תוספות שונות מייקרות באופן טבעי את העלות, וכך גם התקנה יוצאת דופן או צורך במנוף כדי להביא את המשטח אל המטבח או חדר הרחצה שלכם. הצעת מחיר מפורטת מסופקת לאחר מדידות מדויקות.

אחריות

חברת קוסנטינו מודעת לאיכות המוצרים שלה ולכן מוכנה לספק אחריות ללא פחות מ-25 שנים על משטחי הסיליסטון. שיש ביאליק תורמת את חלקה לשקט הנפשי שלכם עם התקנה אחראית וזהירה שגם עליה תקבלו אחריות – ועוד לפני הכל תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי על בסיס יושרה מלאה כדי לעזור לכם למצוא את המענה האופטימלי ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

בודק...