נאוליט

טכנולוגיה חדשנית שמדמה באופן מדויק תהליך היווצרות של אבן טבעית חזקה ומרשימה – זהו ה"סוד" של משטחי הנאוליט שמייצרת החברה הספרדית המובילה THESIZE. מגוון המרקמים והדגמים מאפשר מימוש מלא של כל חלום וההתקנה המקצועית של שיש ביאליק מבטיחה תוצאות מושלמות ותוחלת חיים מקסימלית

היתרונות של הנאוליט

משטחי נאוליט (Neolith) מיוצרים באמצעות טכנולוגיה ייחודית שנקראת סינטור – טכנולוגיה שמאפשרת לחקות את התהליך בן אלפי השנים שבו נוצרת בטבע אבן ולהשלים אותו תוך מספר שעות. חומרי הגלם הם מינרלים שנמצאים בגרניט ובפרט קוורץ, מינרלים שנמצאים בזכוכית ותחמוצות טבעיות. הקבוצה הראשונה תורמת את החוסן, הקבוצה השנייה מקנה לתוצר הסופי יציבות כימית והתפקיד של התחמוצות הוא ליצור צבע שובה לב. כל החומרים עוברים ביחד תהליך שכולל חשיפה ללחץ עצום (עד 400 בר) ולטמפרטורה גבוהה (כ-1,200 מעלות צלזיוס). התוצאה: אבן מסונטרת עמידה במיוחד ובעלת מראה יוקרתי.

העמידות, שמהווה את היתרון המשמעותי ביותר של הנאוליט, היא בפני שריטות, חבטות, חומרי ניקוי אגרסיביים, חום, קור, קרינת שמש ועוד. בזכות איכות זו המשטח אידיאלי למטבחים שמתבצעת בהם עבודה אינטנסיבית, למטבחי חוץ שהופכים יותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות בישראל וגם לכל מי שרוצה ליהנות משיש שנשמר היטב במשך שנים רבות מאוד.

עוד יתרון של הנאוליט הוא אנטי בקטריאליות. יש לכך שתי סיבות: ראשית, מספר הנקבוביות הנמוך, כך שללכלוך אין דרך להצטבר, ושנית, האפשרות להשתמש גם בחומרי ניקוי חזקים. בעידן שבו חיידקים וזיהומים הם אחד האויבים המסוכנים ביותר של המין האנושי, זהו כמובן יתרון כבד משקל.

THESIZE מתחייבת גם לתהליך הייצור של לוחות נאוליט הינו בר קיימא. על-מנת לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית, פיתחה החברה הספרדית שכבר הפכה לשם דבר בעולם העיצוב טכנולוגיה ייחודית שנקראת HYDRO-NDD 2.0. בנוסף מדובר בחומר גלם שאת רובו ניתן למחזר, כך שהנאוליט ידידותי לסביבה לאורך כל חייו.

היתרון האחרון והכמובן לא פחות חשוב הוא היכולת להגיע למראה מדויק – גם במטבחים וגם בחדרי רחצה. ללוחות הנאוליט מספר מרקמים אפשריים (פירוט בהמשך העמוד) ושלל דגמים, ולכן הם מתאימים למבחר סגנונות עיצוב: כפרי, מודרני, יוקרתי, מינימליסטי ועוד.

המאפיינים העיקריים של נאוליט

לאחר ההבנה שמשטח נאוליט הוא מוצר פרקטי ורב תועלת, מגיע שלב הבחירה של הדגם הספציפי. שיש ביאליק מפעילה אולם תצוגה מרווח שבו תוכלו להתרשם ישירות מכל האפשרויות – ועוד קודם לכן תוכלו ללמוד מהם המאפיינים העיקריים של השיש האיכותי.

המרקמים שבהם מגיעים הלוחות

* Satin – משטח מעט מחוספס בגימור מט שמיועד בעיקר לשימוש מסחרי

* Silk – מרקם בעל ציפוי אמייל דק שמקנה לו ברק ותחושת מגע חלק

* Riverwashed – משטח שבו מוטבעים תבליטים עמוקים כך שמתקבל מראה מחוספס ומיוחד

* Natura Honed – מרקם שמדמה באופן מושלם אבן טבעית בזכות היותו רך, חלק ועם גימור מט

* Decor Polished – משטח מבריק עם מראה עמוק ואלגנטי

* Nanotech Polished – עוד מרקם בוהק במיוחד ובעל חזות עכשווית ומתוחכמת

מחיר

מחיר משטח נאוליט נקבע בהתאם לאורך הרצוי, העובי (12 מ"מ / 20 מ"מ), הפורמט (האפשרויות העיקריות הן 3,200X1,500 מ"מ, 3,600X1,200 מ"מ, 3,200X1,600 מ"מ ו-2,600X1,200 מ"מ), הדגם המועדף, המאפיינים ההנדסיים של המטבח או חדר הרחצה ופרמטרים נוספים.

טווח המחירים הוא 1,500-3,000 ש"ח למטר אורך. הצעת מחיר ניתנת לאחר הבנת הצרכים הספציפיים של הלקוח ומדידות, והיא כוללת את החיתוך, העיבוד וההתקנה.

אחריות

משטח נאוליט מגיע עם אחריות מלאה הן לגבי המוצר עצמו והן לגבי ההתקנה. הניסיון רחב ההיקף של שיש ביאליק ותשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט במהלך הייצור וההתקנה מחזקים גם הם את השקט הנפשי ואת הידיעה שצפויה נחת רבה במשך שנים רבות מהמשטח המרשים.

בודק...