גרניט פורצלן

השילוב בין החוסן הרב, המראה המרשים והמחיר הסביר הופך את הגרניט פורצלן לאחד החומרים הפופולריים ביותר במסגרת עיצוב הבית. גם המטבח שלכם יכול להשתדרג פלאים עם סוג שיש איכותי זה. הניסיון הרב של אנשי שיש ביאליק עוזר לכם לבחור את הדגם האופטימלי, ומבטיח התקנה מקצועית להפליא ומדויקת לחלוטין

היתרונות של הגרניט פורצלן

גרניט פורצלן שייך למשפחת הקרמיקה. השם שנבחר מסמל את שתי האיכויות הבולטות שלו: העדינות של הפורצלן (כלומר חרסינה) מצד אחד ומצד שני החוסן של הגרניט.

חשוב לציין כי חומר הגלם עצמו לא מכיל גרניט. זהו חומר קרמי שמוסיפים אליו צבע, ולאחר מכן מחממים את התערובת בטמפרטורה של לא פחות מ-1,220 מעלות. בזכות תהליך הייצור הייחודי הגרניט פורצלן הופך לחזק מאוד, הרבה יותר מסוגים אחרים של קרמיקה. הטמפרטורה הגבוהה מבטיחה גם איטום מרבי ופיזור אחיד של הצבע בכל חלקי המשטח.

בהתאם היתרון המשמעותי הראשון של שיש מסוג זה הוא העמידות. חשוב להדגיש שהעמידות היא גם בפני שריטות, גם בפני חום וקור וגם בפני כתמים. משטח עבודה מגרניט פורצלן או דלפק מחומר זה יישארו יפים בדיוק כמו ביום הראשון גם אחרי שנים רבות של שימוש אינטנסיבי (ולא בכדי משתמשים בחומר זה גם, למשל, לטובת ריצוף מפעלים, מוסדות חינוך וקניונים).

היתרון השני הוא המראה המהודר והמרשים מאוד של המשטח. גרניט פורצלן בעל גוף מלא ניתן לליטוש כך שמתקבלת חזות בוהקת ויפהפייה. אפשרות אחרת היא הוספת שכבת זיגוג שמקנה אלגנטיות יוצאת דופן למשטח, ויש עוד אופציות. בזכות השריפה בטמפרטורה הגבוהה הצבע המקורי לא משתנה עם השנים, כולל במקרים שבהם השיש חשוף ישירות לשמש.

המיומנות הגבוהה של אנשי שיש ביאליק מאפשרת מיצוי מלא של יתרונות הגרניט פורצלן, ובהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם – כולל במטבחים שבהם נדרש גודל לא סטנדרטי.

מאפיינים בולטים שכדאי להכיר

דגש חשוב נוסף בדרך למטבח מושלם הוא איכות המשטח עצמו. שיש ביאליק עובדת עם לוחות של אטלס, אחד המותגים האיטלקיים המוערכים ביותר בתחום – והתוצאות בהתאם. מידע רלוונטי נוסף שחשוב לקחת בחשבון לפני הבחירה הסופית הוא התחזוקה המומלצת, טווח המחירים והאחריות:

ניקוי ותחזוקה

גרניט פורצלן – גם כשהוא משמש כמשטח עבודה, גם כדלפק וגם כאי, אופציה נפוצה במטבחים מודרניים – קל מאוד לניקוי. חשוב להקפיד על רמת חומציות ניטרלית של חומר הניקוי (PH7). בנוסף יש לוודא שהחומר לא מכיל פולימרים או וקסים. 

תחזוקה נכונה כוללת בעיקר ניגוב אבק בתדירות גבוהה – עם מטלית לחה. כשההתקנה מבוצעת ללא רבב ובידיים מנוסות, המשטח יישמר היטב לשנים ארוכות.

מחיר

הפרמטרים שמשפיעים על מחיר שיש גרניט פורצלן הם עובי המשטח (ברירת המחדל היא 1.2 ס"מ, אבל יש גם לוחות בעובי 2 ס"מ), מידות המשטח, העיצוב, מורכבות ההתקנה וגם מורכבות העברת הלוח אל המטבח משפיעה על העלות.

טווח המחירים המקובל הוא 1,500-2,700 ש"ח למטר. הצעת מחיר מפורטת – ואטרקטיבית – ניתנת ע"י שיש ביאליק רק אחרי המדידות והקשב המלא לצרכי הלקוח והעדפותיו.

אחריות

אחד היתרונות המשמעותיים של שיש ביאליק – מעבר למקצועיות ולהקפדה על כל פרט – הוא השקט הנפשי שהחברה מעניקה ללקוחותיה לאורך כל הדרך. באולם התצוגה ניתן להתרשם באופן הטוב ביותר מכל סוג שיש ומכל דגם של גרניט פורצלן, הצוות המנוסה אמון על קשב רב ומספק בהתאם ייעוץ מועיל, התהליך כולו מתנהל לפי לוח זמנים מסודר – ובנוסף לכל אלה תקבלו גם אחריות מלאה על השיש.

בודק...