אחריות

משטח העבודה – ובכינוי המקובל, שיש למטבח – הוא מוצר יחסית יקר. בנוסף מדובר בפריט דומיננטי מאוד בכל דירה, כזה שלא כדאי להחליף אחרי שנה או שנתיים. בהתאם כל מי שקונה משטח עבודה למטבח רוצה באופן טבעי לדעת שהמשטח יספק מקסימום נחת לפרק זמן ארוך במיוחד. כדי שתוכלו ליהנות ממשטח העבודה בראש שקט באמת חשוב לוודא מראש שהוא מגיע עם אחריות, וליתר דיוק אחריות כפולה: גם על השיש עצמו וגם על התקנתו אצלכם במטבח. עם שיש ביאליק מובטחים לכם שני סוגי האחריות.

אחריות יצרן

שיש ביאליק מקפידה לעבוד אך ורק עם המוצרים של החברות המובילות בתחום: אבן קיסר – החברה הישראלית שכבר הפכה לשם נרדף לשיש ומוכרת את מוצריה בעשרות מדינות ברחבי העולם; THESIZE – חברה ספרדית נוספת שהמציאה את הנאוליט, אחד ממשטחי העבודה הטובים ביותר שיש כיום; אינפיניטי (Infinity) – חברה שמביאה לידי ביטוי מרשים במיוחד את המחויבות האיטלקית לאסתטיקה עילאית; ועוד.

כל אחת מהיצרניות הנ"ל מעניקה אחריות על משטחי העבודה שלה.

אחריות מלאה על ההתקנה

כשאתם קונים אצלנו משטח עבודה – גם כזה שעשוי משיש טבעי וגם כזה שמיוצר מגרניט פורצלן או גרניט טבעי – אתם מקבלים אחריות מלאה על ההתקנה. בנוסף אתם יודעים בוודאות שהמשטח הוא של אחת החברות האיכותיות הנ"ל, שהחיתוך והעיבוד שלו מופקדים בידיים מקצועיות ומנוסות מאוד. גם לציוד המשוכלל באולם הייצור שלנו, שצמוד לאולם התצוגה, יש כמובן חלק ברמת הגימור הגבוהה מאוד של התוצאות.

הניסיון והרצינות שתורמים גם הם לשקט הנפשי שלכם

מעבר לאחריות הפורמלית החשובה מאוד שתקבלו – כאמור גם על חומר הגלם וגם על ההתקנה – תקבלו מאיתנו עוד ערך חשוב שתורם לשקט הנפשי שלכם: מחויבות מלאה למתן השירות הטוב ביותר שיש. המחויבות באה לידי ביטוי בייעוץ מקצועי על בסיס ניסיון של יותר מ-40 שנים בתחום, בהעסקת צוותים מיומנים מאוד בהתקנת מטבחים, בעמידה קפדנית בלוחות הזמנים ובזמינות גבוהה.

מבחינתנו אחריות היא לא רק תעודה – אלא מרכיב מרכזי ב-DNA של שיש ביאליק ובהתנהלות שלנו עם כל לקוח ולקוחה.