אודותינו

רק תדמיינו - זה אפשרי

חברת שיש ביאליק בע"מ פועלת בתחום השיש משנת 1980. ארבעה עשורים של איכות ודיוק. עשורים של שאיפה למצוינות. שיש ביאליק – רק תדמיינו – זה אפשרי

שיש ביאליק מעצבת ומייצרת באמצעות משטחי שיש, גרניט, גרניט פורצלן ואבן קיסר מטבחים, חדרי אמבטיות פינות עבודה ועוד. שיש ביאליק מעצבת כיורי מטבח מובנים משיש על כל סוגיו – ומשווקת כיורים של מיטב חברות הדגל בישראל ומתקינה אותם. לצד כל אלה היא מאבזרת את המטבחים בברזים מסוגים שונים במחיר שווה לכל נפש.

שיש ביאליק היא חברה משפחתית וזה ייחודה. הבעלים אבי המשפחה שהקים את החברה הוא יורם אלוני. הוא הכח המניע, היוזם, הדוחף והמנווט. הוא עושה זאת מהשטח. הבנים גיא ועמית אלוני נמצאים באולם היצור ומול מחשבי מכונות ה-CNC. לזכות שיש ביאליק ותק וידע מקצועיים של עשרות שנים. עוצמות רבות לשיש ביאליק אבל אחד ובולט הוא המנגנון הקטן. אין מסדרונות וחדרים שבהם יושבים מנהלים, מהנדסים ומנהלי חשבונות. הכל מושתת על יעילות. המטרה היא אחת: להקטין עלויות יצור לטובת הלקוח. היתרון הזה ואחרים מעניקים לשיש ביאליק עוצמה ויתרון מול שאר החברות בתחום.

לרשות שיש ביאליק אולם תצוגה גדול מפואר, בניהולו של אסף נגל.  באולם ניתן להתרשם ממבחר דגמים בעזרתו של צוות מקצועי ואמין אשר שמח לתת שירות איכותי לכל לקוחותיו משלב הייעוץ ועד שלב הרכישה וההתקנה. אגב התקנה, לשיש ביאליק צוותים קבועים של מתקינים הנהנים ממכשור ויכולות שמעטות כמותן בשוק השיש. שיש ביאליק מחובר עם מיטב האדריכלים והמעצבים, אבל מעניק שירות של עיצוב ותכנון גם באמצעות אנשיו ללקוחות שבחרו לתכנן את המטבח שלהם בעצמם.

כשאנו אומרים רק תדמיינו – זה אפשרי אנחנו מתכוונים לזה. כל לקוח של שיש ביאליק המגיע לאולם התצוגה נהנה מפריבילגיה שמעטות מחברות השיש בישראל יכולות להעניק. הלקוח יכול להתרשם מעבודות המוצגות על מסכי טלויזיה, אבל זה לא משהו חריג. מה שיש בשיש ביאליק ואין במקומות אחרים הוא שהלקוח יכול לחוש את השיש בעודו נכנס לאולם היצור, שם הוא רואה איך בדיוק העבודה מתבצעת. שם הוא מגלה את המכונות המתקדמות בעולם לחיתוך שיש. הוא מגלה את הסדר, הניקיון, הדיוק והמשמעת בעבודה. היתרון של שיש ביאליק בניגוד לחברות אחרות, בין היתר, הוא שבשיש ביאליק אתה מזמין את השיש באולם התצוגה והייצור מתבצע ממש בסמוך, במפעל שלנו. אנחנו לא מעסיקים קבלני חוץ. אנחנו לא מוכרים רק שיש, אנחנו מוכרים מקצועיות ואיכות, חוזר ואומר הבעלים יורם אלוני לאלפי לקוחותיו.

בשיש ביאליק מדגישים כי הם לא מוכרים רק שיש. אלא מעניקים מוצר משלב היצור ועד לגימור הסופי במטבח – ואתם הלקוחות יכולים לראות את זה בעיניים ולעקוב אחר ההתקדמות אם תרצו.

שיש ביאליק חי ונושם נורמות עבודה אמריקאיות, שהבסיס שלהן הוא אדיבות, יעילות, אמינות, עמידה בלוחות זמנים, איכות וביצוע עבודות ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

שיש ביאליק רק תדמיינו – זה אפשרי  אנחנו מחכים לכם!

הצוות שלנו

יורם אלוני - מנכ"ל ובעלים

יורם אלוני - מנכ"ל והבעלים

הקים את המפעל ובנה את עוצמתו בעשר אצבעות. נחשב לרוח החיה והמאיץ הטבעי של העסק.

גיא אלוני - סמנכ"ל

גיא אלוני - סמנכ"ל

אחראי הפעלת מערכת המחשוב ויישום התוכניות במחשב והפעלת CNC

עמית אלוני - סמנכ"ל

עמית אלוני - סמנכ"ל

אחראי אולם יצור ומפעיל ראשי של מכונת ה-CNC

אסף נגל

אסף נגל

מנהל אולם תצוגה ומכירות

רויטל פרץ

רויטל פרץ

הנהלת חשבונות ומכירות